... по излизане от кризата, ако това се прави по правилата, ако се прави с прозрачност, рационални аргументи, няма нищо лошо в това”, коментира още Хампарцумян.
... по излизане от кризата, ако това се прави по правилата, ако се прави с прозрачност, рационални аргументи, няма нищо лошо в това”, коментира още Хампарцумян.