... фейсбук по отношение на К19.Ето какво пише той:Имам лошото усещане, че ще умрем с ковид..... в смисъл, доде сме живи ще я има тая дивотия
Дивотия Има - Новини
Огромен транспаранант в центъра на София твърди че ковид пандемията
...... мотив - незаконна агитация, тъй като съвпаднали с предизборната кампания. От прокуратурата се ангажираха да проверят случая с фрапантните агитационни плакати в центъра на София.

