... не станаха.Ти, чичо, не си чул заради Батак?А аз съм оттамо... много е далече...Два дни тук гладувам, щото съм сирак,и треперя малко: зима дойде вече.
Давам Главата - Новини
Снетото доверие от председателя на партията за мен не е
...... сърце.Запитан дали би помислил за свой политически проект, той отговори: "Никога! Аз съм четвърто поколение социалист в тази партия и винаги ще ѝ остана верен"./БГНЕС
Обадих му се на човека поговорихме си ведро и приятелски
...... каза още той и добави, че всеки може да пише всичко в интернет, но все пак не е приятно на близките да четат такива неща.



