... Трето - братска Русия ли ще ни нападна? Ако е така, какво ни остава. Това коментира Андрей Гюров от "Продължаваме промяната" в декларация в Народното събрание.
... Трето - братска Русия ли ще ни нападна? Ако е така, какво ни остава. Това коментира Андрей Гюров от "Продължаваме промяната" в декларация в Народното събрание.