Губещи Фирми - Новини

За сериозни злоупотреби в държавни предприятия алармира служебният министър на

За сериозни злоупотреби в държавни предприятия алармира служебният министър на

...

... бъдат "доени", докато трупат загуби, нито да се раздават бонуси в последния момент."Така се управлява държава - когато спреш безочието и върнеш справедливостта", заключи министърът.