... напълни душата. Някак си съм свикнал да слушам как е "съсипаха" тая държава, ама за Младост във Варна някак си ми е по-гордо.""Като гробница са!"
... напълни душата. Някак си съм свикнал да слушам как е "съсипаха" тая държава, ама за Младост във Варна някак си ми е по-гордо.""Като гробница са!"