... по-опасно от бездействието остава усещането за безнаказаност на пътя.„Мислим се за недостижими, за безсмъртни. Всички си живеят за себе си. Безнаказаност. Абсолютна безнаказаност“, каза тя.
... по-опасно от бездействието остава усещането за безнаказаност на пътя.„Мислим се за недостижими, за безсмъртни. Всички си живеят за себе си. Безнаказаност. Абсолютна безнаказаност“, каза тя.