... конфедерацията Тодор Капитанов заяви, че ако не бъдат поети конкретни ангажименти от страна на държавата, протестите ще продължат и могат да преминат в ефективни действия.
Градушките Излязоха - Новини
Служители на Изпълнителна агенцията Борба с градушките откриха сезон по
...... в Стара Загора и Хасково. Те издигнаха плакати с надписи "Без нас Тракийската низина ще е пустиня", "Пред бурята стоим ние", "Достатъчно подценявахте труда ни".
Представители на пунктовете от селата Поповица и Голям Чардак от
...... разговорите между Агенцията и Министерството на земеделието. Работници от Поповица също казаха, че няма да работят докато не се изпълнят исканията им. Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
Служители на Агенцията за борба с градушките излязоха на протест
...... в който работим, в неделя беше 42 градуса. А по закон температурата трябва да е 30 градуса", посочиха протестиращите в сутрешния блок на Нова телевизия.



