... към живота при всички обстоятелства, а девизът им е „Пука ми! Ще се оправим!” Това са страшни хора. Бойте се от тях. Те могат всичко.
... към живота при всички обстоятелства, а девизът им е „Пука ми! Ще се оправим!” Това са страшни хора. Бойте се от тях. Те могат всичко.