Двамата пострадали са настанени в болница с опасност за живота

...
Двамата пострадали са настанени в болница с опасност за живота
Коментари Харесай

След стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна: Разследването продължава

Двамата потърпевши са настанени в болница с заплаха за живота
Продължава следствието по случая със стрелбата на плаж " " край Варна. При случая пострадаха двама мъже на 19 и 24 години, напомня Българска национална телевизия. 
Сигналът за него е получен малко след 18 часа на 21 юни.

Двамата са настанени в болница с заплаха за живота. Според първичните данни сред тях е зародил спор, който прераснал в сборичкване с следваща пукотевица с оръжие. 
Единият от участниците в случая е с прободна рана, а другият - с огнестрелна. 

Боят е станал в заведение на плажната линия. До късно нощес се правиха огледи на мястото на случая. Изясняват се и аргументите, довели до спречкването сред младежите. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР