... кърлеж."Най-важното е да не го бараме с голи ръце". И винаги, когато се прибираме от парка или разходка в планината, е хубаво да се преглеждаме".
... кърлеж."Най-важното е да не го бараме с голи ръце". И винаги, когато се прибираме от парка или разходка в планината, е хубаво да се преглеждаме".