... възползват от моята доброта. 40 години съм работила, за да се изморявам и сефа. Синът ми и снаха ми би трябвало да ми влязат в положение.
Вече Обидно - Новини
TD След безброй молби към кметството на район Западен и след
...... Това вече е обидно и наистина неудобно. Много ли е, че искаме просто да живеем на една нормална улица", споменават още те в сигнала си.
Разбира се че гласувах Аз вече съм на такива години
...... гласуват. То вече сме толкова уморени и омерзени от всичко около нас, че то вече ми става обидно да живея в тази държава, коментира той.
Не че ми е все едно но нито един от
...... гласуват. То вече сме толкова уморени и омерзени от всичко около нас, че то вече ми става обидно да живея в тази държава, коментира той.
След като в неделя министърът на финансите Асен Василев обяви
...... от 70 лева, но тя не беше предвидена за всички пенсионери, а само за тези, чиито пенсии са под линията на бедност - 504 лв. включително.Валя НАЙДЕНОВА
Това сподели в ефира на предаването Говори сега по БНТ
...... да бъде управлявана от хора с двойно, тройно и прочее гражданство“, каза още евродепутатът. За контакт с Групата на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в ЕП:
Премиерът показа че изобщо не познава как функционира земеделският бранш
...... към земеделската дама: "Участието ви днес обяснява защо не ходите и няма да отидете при премиера на разговори и защо той използва термина за терористите".
Това сподели в ефира на предаването Говори сега по БНТ
...... да бъде управлявана от хора с двойно, тройно и прочее гражданство“, каза още евродепутатът. За контакт с Групата на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в ЕП:https://www.socialistsanddemocrats.eu/
Видимо беше че започваме с различен старт Оказа се разбира
...... Е оставям изводите всеки сам да си направи.Бъдете здрави!Публикувам и снимки от двете сгради, за да разберете колко наистина е необходим ремонта им. Лилия Донкова, Facebook
Видимо беше че започваме с различен старт Оказа се разбира
...... Е оставям изводите всеки сам да си направи.Бъдете здрави!Публикувам и снимки от двете сгради, за да разберете колко наистина е необходим ремонта им. Лилия Донкова, Facebook
ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки за
...... искате българите като клиенти - не ги обиждайте. Защото тези които бягат от вас го правят с някаква причина. Започнете с водата. Колко е просто.










