... "На ул. "Капитан Райчо" мизерията е завършена отвсякъде!Не знам дали може повече от това..... за аромата, който се носи, няма да коментирам.", посочва възмутена гражданка.
Варненка Знам - Новини
Варненка с добро чувство за хумор изпрати до Varna24 bg коментар
...... В тези мигове разбираме колко са ценни и незаменими тези хора и какъв дълбок поклон им дължим! Моля ви, не им губете времето с глупости!“


