Брутално Срам - Новини



Добре съм но ме е срам да отида на училище

Добре съм но ме е срам да отида на училище

...

... момичетата от побоя е настаняване в поправителен дом.  От полицията сочат, че всички участници в побоя са установени. С тях работи инспектор от Детска педагогическа стая. 




Яд ме е и ме е срам заради скандалите с

Яд ме е и ме е срам заради скандалите с

...

... изкара мандата, като през това време ще стабилизира партията.  "Изкарвам си мандата, прибирам се в партията. Ще дам път на много млади хора", каза той.