... Това поставя под риск 1 млрд. евро по плана за възстановяване и устойчивост, но и по териториалния план за справедлив преход на въглищните региони./24 часа
Борд Бех - Новини
Бивш министър поема БЕХ Петрова освобождава целия бордМинистърът на енергетиката
...... БЕХ тя каза, че е изненадана от управленски практики, като спомена, че в холдинга са назначени 136 души, което било повече от експертите в министерството.
Изборът на новия борд в 8222 Булгаргаз 8220 е изцяло на БЕХ
...... вдигнем с 39% цената на газа. Ако те си бяха свършили тази работа, нямаше да е 30%“ – каза премиерът Кирил Петков пред Дарик Радио.
Изборът на новия борд в Булгаргаз е изцяло на БЕХ
...... вдигнем с 39% цената на газа. Ако те си бяха свършили тази работа, нямаше да е 30%" - каза премиерът Кирил Петков пред Дарик радио.
Българският енергиен холдинг е освободил целия борд на директорите на
...... от нея към момента не са представени.В решението си БЕХ не посочва никакви мотиви за смяната.Павлов бе назначен за директор на „Булгаргаз“ през 2016 г.
В петък в 17 30 съветът на директорите на Българския енергиен холдинг е освободил
...... председател е избран Иван Топчийски, а за изпълнителен директор Людмил Йоцов.Според публикацията Николай Павлов е болен от COVID и е карантиниран вкъщи. Изпращали са му полицаи да го проверят.
Още един кадър на ГЕРБ е отстранен от управлението на
...... Тогава съдът спря вписването на това заявление и Николов остана на поста си, водейки държавната енергетика през сериозната криза и растящите цени на енергийните ресурси.
Овладяването на ключови държавни дружества в енергетиката от хора на
...... на директорите, е да се подготвят конкурси за постоянни членове на борда на БЕХ, с което да се бетонират новоназначенията на служебния кабинет на Радев.
След като не можа да отстрани назначения по времето на
...... за съвет на директорите на енергийния холдинг, което не е ясно кога ще се случи, тъй като най-вероятно ще зависи от евентуалното бъдещо редовно правителство.
Софийският градски съд спря в петък вписването на новия борд
...... Диян Димитров, но не и класираната на второ място София Касидова. Вместо нея е направен опит да бъде вписан бившият пиар на холдинга Александър Църноречки.









