... Ами няма да преговарят, защото целта е всичко да си остане постарому. Хайде този път да не е пак така!" *** Автор: проф. Ивайло Дичев, Дойче веле
Били Наследили - Новини
Бездомни хора обитават изоставени постройки в столицата Жена с потребителско име
...... в квартала са настанени, или се самонастаняват, такива нагли същества. Общината си затваря очите. Горят боклуци, правят свинщина, но са галеници на държавата", написа Мая.


