България като реквизит в руската дезинформационна сцена
В съветската пропагандна галактика всичко постоянно е обърнато с краката нагоре. Русия бомбардира Украйна, само че „ НАТО е войнолюбиво “. Беларус разрешава инфраструктурата ѝ да бъде употребена в помощ на съветските удари, само че „ Беларус е миролюбива “. Европейският съюз ползва общоприета бюджетна процедура, само че това към този момент било „ финансово възмездие против България “. Ако човек слуша задоволително дълго съветските представители, най-после може да остане с усещането, че пожарникарите са отговорни, че пречат на подпалвача да се стопли.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




