... година иззетите автомобили на водачи употребили алкохол и наркотици са 393. По думите на Николов на територията на София се наблюдава известен спад на нарушителите.
Бивше Сметище - Новини
Район Красна поляна дава 16 декара на полицията за срок
...... с липсата на държавна стратегия за съхранението на отнетите превозни средства.Логистичен хаос зад пиар фасадата part precisely where you wish the ad to appear -->
Столична община предоставя терен досега използван като незаконно сметище
...... Втора порция коли на пияни джигити отиват за нуждите на МВР Общо 500 автомобили на пияни и дрогирани шофьори са иззети в полза на държавата
Стотици доброволци се включиха на Цветница в засаждането на пет
...... имаме силен кислород“. „Това и изключително важно за развитието изобщо на зелените площи“. „Все повече гори трябва да има. Много важно за нашето оцеляване, да има природа“.




