... Унижават се. Мъжко ли е, г-н Борисов, да се криете зад женски гърбове? Орешарски поне си носеше сам срама да изкача от задни изходи.
... Унижават се. Мъжко ли е, г-н Борисов, да се криете зад женски гърбове? Орешарски поне си носеше сам срама да изкача от задни изходи.