Днес, 24 юни 2026 г. 12-годишното, което пострада в тежкото ПТП в Горна Оряховица беше изведено от Реанимация
Днес, 24 юни 2026 година 12-годишното, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица беше изведено от Реанимация.
Другото потърпевшо момче на 15 години остава настанено в Детската реанимация на университетската незабавна болница.
Другото потърпевшо момче на 15 години остава настанено в Детската реанимация на университетската незабавна болница.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




