Загиналите на АМ „Тракия“деца са от школата на Славия. Отивали на турнир
Две деца от школата на Славия са починали на Автомагистрала „ Тракия “ на път към морето. Информацията удостовери президентът на клуба Венцеслав Стефанов.
В тази връзка предприемачът разгласи едномесечен печал за академията на „ белите “.
„ Загинаха две деца от нашата школа… Треньорът Иван Терзийски е в тежко положение. Отивали са за присъединяване на шампионат в Албена. Съсипан съм, всички сме почернени… Тези дечица в никакъв случай няма да бъдат забравени! Искрено се надявам да са на едно по-добро място… Съболезнования на фамилиите им! ТИР навлиза в насрещното и опустошава автомобила. Обявявам едномесечен печал за академията на Славия “ , съобщи с горест Венци Стефанов.
Присъединете се към нашия
КНСБ желае обезщетения за държавните чиновници при заплащане на осигуровки




