Две деца от школата на Славия са загинали на АМ

...
Две деца от школата на Славия са загинали на АМ
Коментари Харесай

Загиналите на АМ „Тракия“деца са от школата на Славия. Отивали на турнир

Две деца от школата на Славия са починали на Автомагистрала „ Тракия “ на път към морето. Информацията удостовери президентът на клуба Венцеслав Стефанов. 

В тази връзка предприемачът разгласи едномесечен печал за академията на „ белите “.

„ Загинаха две деца от нашата школа… Треньорът Иван Терзийски е в тежко положение. Отивали са за присъединяване на шампионат в Албена. Съсипан съм, всички сме почернени… Тези дечица в никакъв случай няма да бъдат забравени! Искрено се надявам да са на едно по-добро място… Съболезнования на фамилиите им! ТИР навлиза в насрещното и опустошава автомобила. Обявявам едномесечен печал за академията на Славия “ , съобщи с горест Венци Стефанов.

Присъединете се към нашия 

КНСБ желае обезщетения за държавните чиновници при заплащане на осигуровки

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР