... Това поставя под риск 1 млрд. евро по плана за възстановяване и устойчивост, но и по териториалния план за справедлив преход на въглищните региони./24 часа
Бех Бивш - Новини
Бивш министър поема БЕХ Петрова освобождава целия бордМинистърът на енергетиката
...... БЕХ тя каза, че е изненадана от управленски практики, като спомена, че в холдинга са назначени 136 души, което било повече от експертите в министерството.
Държавното дружество което ще строи новите ядрени мощности на площадката
...... обезпечаване на заеми за изграждането на блоковете. Миналия месец парламентът дори прие график за въвеждането в експлоатация на VІІ блок до края на 2034 г.
Това няма да е последното поскъпване най вероятно Това каза за
...... него: "Трябва да се се оцени този договор – дали можем да загубим 1 милиард без да потребяваме грам газ, тоест ние потребяваме, но през посредници".
Това няма да е последното поскъпване най вероятно Това каза за
...... "Трябва да се се оцени този договор – дали можем да загубим 1 милиард без да потребяваме грам газ, тоест ние потребяваме, но през посредници".
Това няма да е последното поскъпване най вероятно Това каза за
...... "Трябва да се се оцени този договор – дали можем да загубим 1 милиард без да потребяваме грам газ, тоест ние потребяваме, но през посредници".
В края на миналата година оставих Булгараз със 100 млн
...... момента това е невъзможно. Много сме закъснели за разговори, така че трябва да търсим алтернативи чрез Европа", добави Валентин Николов. Гледайте целия разговор във видеото.
Валентин Николов който е бивш директор на Българския енергиен холдинг
...... от него синьо гориво, но то ще минава през посредници. По думите му няма как политически да преговаряме с Русия, преди да има мирно решение.
Русия изкуствено завиши цената на газа още през миналата година
...... от него синьо гориво, но то ще минава през посредници. По думите му няма как политически да преговаряме с Русия, преди да има мирно решение.
Валентин Николов който е бивш директор на Българския енергиен холдинг
...... от него синьо гориво, но то ще минава през посредници. По думите му няма как политически да преговаряме с Русия, преди да има мирно решение.
До 2025 г домакинствата у нас ще бъдат либерализирани и
...... - от кой производител и колко да се вземе. "По думите му основен производител за България е АЕЦ „Козлодуй”, тъй като централата осигурява най-ниска цена.
Спирането на газовите доставки от Русия ще доведе до скок
...... да бъдат заменени. България не може да спре доставките на газ към Сърбия по „Балкански поток“, защото вече са ни платени транзитни такси за две години.
Аз не смятам че тази стъпка на Газпром ще продължи
...... основания да променя договора”, смята Василев.По думите му България има достатъчно запаси на синьо гориво.За да научавате актуалните новини първи - последвайте ни в "Telegram"!
Мораториумът е неприятен факт защото каквото и да се направи потребителят плаща
...... да е що-годе пазарна“, посочи той.Правителството би трябвало вече да е дало метода, по който да компенсира потребителите, а не да задържа цената, категоричен е Николов.
Класираха представителите на държавата влизат двама бивши директори на атомната
...... на независимите членове. На 11 март комисията, която водеше конкурсите, спря работа за 14 дни заради заболяване на нейни членове. Дейността ѝ вече е възобновена.
Бившият шеф на Българския енергиен холдинг БЕХ Петьо Иванов се
...... от второ ниво, каквото е "Булгаргаз". Негов собственик не е директно държавата, а БЕХ. Решението на комисията може да се обжалва пред Административния съд – София.
Комисията за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото
...... на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html-->-->-->-->рекламаКоментариКоментирай чрез FacebookЗа да пишете коментари, моля регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
Комисията за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно
...... и ще го обжалва. В момента в бордове и ръководители на енерийни дружества са и тримата членове на БЕХ. От енергийното министерство обаче отказаха коментар.
Комисията за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно
...... и ще го обжалва. В момента в бордове и ръководители на енерийни дружества са и тримата членове на БЕХ. От енергийното министерство обаче отказаха коментар.
Антикорупционната комисия е установила че отстраненият през юли изпълнителен директор
...... БЕХ. Освен това едновременното участие в БЕХ и "Булгаргаз" е в съответствие с предмета на дейност и със същността на холдинговата структура съгласно Търговския закон.
Жаклен Коен отново става изпълнителен директор на Български енергиен холдинг ЕАД
...... групата на БЕХ ЕАД, съобщават от ведомството ѝ. Новоизбраният Съвет на директорите вече е определил за изпълнителен директор на “Български енергиен холдинг” ЕАД Жаклен Коен.
В България ние не обичаме конкуренцията Предпочитаме да има някакви
...... този момент не е ясно. Освен това трябва да се гарантира, че достъп до тази газ ще има всеки, който иска, за да няма монопол“.





















