... на всичкото отгоре се жалвате."Но свидетели споделиха контекста на ситуацията и се оказа, че е имало трета кола, която била паркирала неправилно, формирайки първоначалното неудобство.
Бележка Разсмя - Новини
Липсата на паркоместа в район Владислав Варненчик не е от
...... че са си купили паркомясто. Бай Ганьо отново в действие. Режат гуми, чупят прозорци и прочие.И мен би ме било страх да си оставя колата...."
Бележка към съседите и стана повод за смях сред водещите
...... по всяко време на дежурния редактор!За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html-->-->-->-->рекламаКоментариКоментирай чрез FacebookЗа да пишете коментари, моля регистрирайте се за секунди ТУК



