... си го кажем правичката – бях разглезен, нещастен, нарцистичен, самоунищожителен и безотговорен млад хулиган и отчаяно имах нужда някой да ме постави на мястото ми.“
... си го кажем правичката – бях разглезен, нещастен, нарцистичен, самоунищожителен и безотговорен млад хулиган и отчаяно имах нужда някой да ме постави на мястото ми.“