... сме по-силни заедно". Юбилейната марка е изработена съвместно от МВнР, Министерството на транспорта и съобщенията, "Български пощи" ЕАД и Специализираното поделение "Българска филателия и нумизматика".
Ата Членството - Новини
Улични арт проекти реализирани в пет града в страната отбелязват
...... води към просперитет, важно е, че не сме сами, а част от голям съюз и заедно можем да се изправим пред всяка заплаха, посочи Михайлов.
Днес 29 март на тържествена церемония по повод 20 ата годишнина
...... Министерството на отбраната и Българската армия. Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов награди военнослужещи за принос при осъществяване на съвместни дейности с военните структури на НАТО.
Генералният секретар на ООН Антониу Гутериш поздрави България по случай
...... работим съвместно с България за укрепване на многостранната система и за изграждане на един по-добър свят за всички“, заяви още във видеопосланието си Антониу Гутериш.
Генералният секретар на ООН поздрави България по случай 65 ата годишнина
...... работим съвместно с България за укрепване на многостранната система и за изграждане на един по-добър свят за всички“, заяви още във видеопосланието си Антониу Гутериш.
Генералният секретар на ООН Антониу Гутериш поздрави България по случай
...... работим съвместно с България за укрепване на многостранната система и за изграждане на един по-добър свят за всички“, заяви още във видеопосланието си Антониу Гутериш.
С декларации от парламентарни групи посветени на 15 ата годишнина от
...... да напишем наистина новите приоритети, но тези, които да дадат бърз скок в развитието на България, бърз усет на всеки един българин по неговия джоб".
София В присъствието на вицепремиера и министър на външните работи
...... още министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Росен Желязков, главният изпълнителен директор на „Български пощи“ Деян Дънешки, бившият министър на външните работи Соломон Паси.
В Министерския съвет в присъствието на вицепремиера по правосъдната реформа
...... създаването на Организацията на Северноатлантическия договор, които се навършват през 2019 г. Церемонията ще се състои в 11.00 часа в Гранитна зала на Министерския съвет.







