... Не, г-н Министър, държавата НЕ влиза в ролята си и никаква олигархия Не се разбягва, а виждаме демонстрация на липса на държавност и държавническо мислене.
Шишков Почва - Новини
И ако трябва да преведа това което чух през последните
...... гише.Не, г-н Министър, държавата НЕ влиза в ролята си и никаква олигархия Не се разбягва, а виждаме демонстрация на липса на държавност и държавническо мислене.

