... е порок на демокрацията. Но това все пак не е отчайващо, си мисля аз.*Текстът е публикуван на фейсбук страницата на автора, заглавието е на Faktor.bg
... е порок на демокрацията. Но това все пак не е отчайващо, си мисля аз.*Текстът е публикуван на фейсбук страницата на автора, заглавието е на Faktor.bg