... пост на Кирил Петков показва, че той чете Епицентър.бг непрекъснато. Това може само да ме радва. Може пък нещо да вдене от това, което пиша)
Пак Питам - Новини
Бившият вицепремиер Николай Василев коментира в БНТ темата Свършиха ли
...... изритат, ако влязат в коалиция, но ако не влязат - да. ИТН напуснаха предишното правителство, защото не беше добро. Беше въпрос на време" - смята Василев.

