... Депутатът от "" Слави Василев сам се е обадил на КАТ, за да му бъде наложена глоба за неправилно паркиране.
Обадил Кат - Новини
Депутатът от Прогресивна България Слави Василев сам се е обадил
...... че отговорността да бъдеш народен представител от "Прогресивна България“ и да носиш очакването за промяна означава, че нямаш право дори на най-дребните грешки", написа той.
)

