Депутатът от Слави Василев сам се е обадил на

...
Депутатът от  Слави Василев сам се е обадил на
Коментари Харесай

Слави Василев сам се е обадил на КАТ, за да му бъде наложена глоба за неправилно паркиране

Депутатът от " " Слави Василев самичък се е обадил на КАТ, с цел да му бъде наложена санкция за погрешно паркиране.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР