Слави Василев сам се е обадил на КАТ, за да му бъде наложена глоба за неправилно паркиране
Депутатът от " " Слави Василев самичък се е обадил на КАТ, с цел да му бъде наложена санкция за погрешно паркиране.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ

Депутатът от " " Слави Василев самичък се е обадил на КАТ, с цел да му бъде наложена санкция за погрешно паркиране.