... ШЛ: 19: 00 Жалгирис - Галатасарай 19:00 ХИК - Молде 21:00 Динамо Загреб - Астана 21:00 Динпро-1 - Панатинайкос 21:30 Сервет - Генк 22:00 Жрински - Слован Братислава 22:15 Брейдаблик - Копнехаген
Днес Квалификациите - Новини
Програмата на днешните квалификации за Евро 2024 в Германия предлага
...... Нидерландия. Ето и мачовете: Група B 21:45 Франция – Нидерландия 21:45 Гибралтар – Гърция Група Е 21:45 Чехия – Полша 21:45 Молдова – Фарьорски острови Група F 21:45 Австрия – Азербайджан 21:45 Швеция – Белгия Група G 19:00 България – Черна гора 21:45 Сърбия – Литва
Голям сблъсък още на старта на европейските квалификации Днес стартират
...... Дания - Финландия (Diema sport) 21:45 Северна Македония - Малта 21:45 Португалия - Лихтенщайн (Diema sport 2) 21:45 Словакия - Люксембург 21:45 Италия - Англия (Diema sport 3)
Днес ще бъде изтеглен жребият за квалификациите за Евро 2024
...... Сан Марино, Лихтенщайн По два отбора от всяка група ще се класират за Европейското първенство, а останалите три участника ще станат ясни след изиграване на плейофи.
Футболните ни национали ще разберат днес съперниците си в квалификациите за
...... Турция, Казахстан, Люксембург, Азербайджан, Косово, България, Фарьорски острови, Северна МакедонияПета урна: Словакия, Северна Ирландия, Кипър, Беларус, Литва, Гибралтар, Естония, Латвия, Молдова, МалтаШеста урна: Андора, Сан Марино, Лихтенщайн
Днес ще бъде изтеглен жребият за Евро 2024 в Германия
...... Турция, Казахстан, Люксембург, Азербайджан, Косово, България, Фарьорски острови, Северна Македония Урна 5: Словакия, Северна Ирландия, Кипър, Беларус, Литва, Гибралтар, Естония, Латвия, Молдова, Малта Урна 6: Андора, Лихтенщайн, Сан Марино
Днес ще бъде изтеглен жребият за Евро 2024 в Германия
...... Люксембург, Азербайджан, Косово, България, Фарьорски острови, Северна Македония Урна 5: Словакия, Северна Ирландия, Кипър, Беларус, Литва, Гибралтар, Естония, Латвия, Молдова, Малта Урна 6: Андора, Лихтенщайн, Сан Марино
Трима бългрски тенисисти ще участват в квалификациите на последния за
...... 1000. Двете ще закрият днешната програма на корт №15. Евентуална опонентка на Шиникова в следващата фаза ще бъде Мария Карле (№142) или Синя Краус (№203).
Днес е много важен ден за футбола в целия свят
...... Беларус, Грузия и Люксембург Урна 5: Армения, Кипър, Фарьорски острови, Азербайджан, Естония, Косово, Казахстан, Литва, Латвия, Андора Урна 6: Малта, Молдова, Лихтенщайн, Гибралтар, Сан Марино
Първата ракета на България Виктория Томова започва срещу 18 годишната украинка
...... при победа българката ще срещне във втория кръг на пресявките победителката от мача между Леся Цуренко (Украйна) и Людмила Самсонова (Русия). Снимки: Владимир Иванов, Sportal.bg
Днес предстоят нови 8 мача от квалификациите за Евро 2020
...... 4 точки от шведите и 3 от румънците, но днес ще стопят разликата с поне един от двата тима, ако победят у дома Фарьорските острови.
Днес се подновяват квалификациите за Евро 2020 Довечера предстоят 10
...... Израел 21,45Северна Македония - Словения 21,45Латвия - Полша 21,45 Група "I": Казахстан - Кипър - 17,00 ч (б.в.)Белгия - Сан Марино 21,45Русия - Шотландия 21,45
Днес се подновяват квалификациите за Евро 2020 Довечера предстоят 10
...... "G":Австрия - Израел 21,45Северна Македония - Словения 21,45Латвия - Полша 21,45Група "I":Казахстан - Кипър - 17,00 ч (б.в.)Белгия - Сан Марино 21,45Русия - Шотландия 21,45
Тихомир Иванов ще стартира в 16 50 часа в квалификациите на
...... човека, ще се допълни с най-добрите постижения под тази височина. @@@ През тази година Иванов има 230 см, а 231 см е личният му рекорд.
Днес от 13 00 часа в Дъблин започва тегленето на жребия
...... г. Полуфинални плейофи: 26-28 март 2020 г. Финални плейофи: 29-31 март 2020 г. Финален турнира на Евро 2020: 12 юни - 12 юли 2020 г.
Българската надежда в Световния шампионат по мотокрос Петър Петров Honda
...... Според програмата, състезателният ден днес стартира още в 09:20 часа със втория манш в клас EMX300. Първият манш на клас MX2 e от 13:05 часа.
Три българки ще играят във втория ден от квалификациите от
...... се намира Елица Костова, която също е непоставена. Тя в първия се мач на „Ролан Гарос“ ще играе срещу 145-та в ранглистата Тамара Корпач (Германия).