... ги. От всички отбори, в Манчестър Сити съм взимал най-много пари. 2 милиона евро на година“, каза Божинов в клубния подкаст на сините. Прегледи: 1 327
Взимал Ман - Новини
Шампионът на Англия Манчестър Сити беше забъркан в голям скандал
...... Сити" от Шампионската лига за две години заради финансови машинации, но английският клуб обжалва решението в Спортния арбитражен съд (КАС) и санкцията беше отменена.Снимка: БГНЕС


