Моторни Спортове - Новини

Българският пилот Никола Цолов се нуждае от 196 хиляди лева

...

... кариера на Никола Цолов", се казва в официалното съобщение на онлайн платформата за събиране на средства. Всеки, които има възможност, може да го направи на https://platformata.bg/bg/kauzi/2163:podkrepa-shampion-formula1/details/campaign.html

Италианецът Франческо Баная спечели състезанието за Голямата награда на Индонезия

...

... точки. Следващият кръг от Световния шампионат по мотоциклетизъм ще се проведе в Австралия от 20 до 22 октомври. До края на сезона остават още пет състезания.

Мартин Сурилов Здравко Здравков Citroen C3 Rally2 са на

...

... Тодоров / Ангел Башкехайов (Peugeot 208 R2). До края на 52-рото рали “България” остават 27,48 състезателни километра, след които ще станат ясни и победителите в надпреварата.

Лидерът в генералното класиране Франческо Баная Италия Ducati Lenovo Team

...

... не се класира за втората квалификационна сесия след като катастрофира. Днес следобед предстои спринтовото състезание, а в неделя и основната надпревара за Гран при на Каталуния.

Българската национална телевизия БНТ ще предложи изчерпателно телевизионно покритие на

...

... допринасят за популяризирането на "Рали България" и за предоставянето на възможност на зрителите да проследят всички вълнуващи моменти на състезанието от удобството на своите домове.

WINBET ще бъде официален партньор на 52 то Рали България и

...

... да се окаже фатално. Със съвременните автомобили изключително важни са правилните настройки. Перфектните записки и доверието между пилот и навигатор винаги ще са на първо място.

Никола Цолов се представи отлично в днешното основно състезание от

...

... на сигурността малко преди края спряха неговия устрем. Разликата между Българския лъв и Себастиан Монтоя, който наследява десетата позиция, на финала беше само 0.390 секунди.