Неймар е минал прецедури в Барселона
Звездата на Пари Сен Жермен Неймар е сложил втора плазмена инжекция. Според " AFP ", бразилецът е минал медицински процедури в Барселона по отношение на фрактура на петата на десния му крайник. Неймар е бил инжектиран за повторно с богата на тромбоцити плазмена инжекция. Това би трябвало да форсира възобновяване от контузията. Бразилецът към този момент не усеща болежка, само че ще се върне на в игра едвам при започване на април.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




