Д-р Щонова покърти феновете с историята на Деян от Троян във Виетнам
Звездата на bTV доктор Неделя Щонова разчувства почитателите си във Facebook с история за богат българин от Троян, израснал с благосъстоянието на родителите си, а след това натрупал и лично доста положение в Палма де Майорка. Въпреки материалния триумф, предприемачът, който тя назовава Деян, почнал да усеща живота си празен, неестествен и неправилен.
Отговорът на проблемите си той намерил във Виетнам, а тя била пределно елементарна - манго, мотопед, маймунка, 5 $ дневно и откровена и чиста обич, написа доктор Щонова. Ето какво ѝ споделил Деян:
„ - Знаеш ли? - промълви безшумно - тук е Раят. - И го сподели със спокойните очи на човек, който най-сетне е чул личното си безмълвие. - Живея с по пет $ дневно. Карам едно остаряло мотопедче. Имам маймунка на рамото, споделя се Куи. Спя си в хамака … разсънвам се с изгрева. Храня се с манго, карам необут, пея си … Цял ден вървя по потник … и съм благополучен. Наистина благополучен. Срещнах момиче. Виетнамка с дълбоки, почтени очи. Нищо не взема, всичко дава и ме гледа по този начин, като че ли ме познава от преди думите. Не ме мери, не ме преценя - просто ме обича с душата и тялото си. Истински! Видял съм всичко … сподели той. - И в никакъв случай не съм бил по-истински жив, в сравнение с съм в този момент, там във Виетнам. ” , споделя доктор Неделя Щонова.
„ Не е нужно да напуснеш всичко, само че е нужно да се завърнеш при себе си … да намериш богатство не в банката, а в простичките неща ”, добавя тя.




