Завършиха първите мачове от осминафиналите в турнира Лига Европа и

...

Манчестър Юнайтед с категорична победа над Бетис, Ювентус, Рома и Севиля също спечелиха

Завършиха първите мачове от осминафиналите в шампионата Лига Европа и Лигата на конференциите.
Прочетете още
След тежката загуба с 0:7 от Ливърпул Манчестър Юнайтед се върна на победния път след победа с 4:1 над Бетис вкъщи в Лига Европа.

Маркъс Рашфорд откри в 6-та минута, само че Айосе Перес изравни в 32-та минута.

През второто полувреме Юнайтед се развихри и вкара три гола посредством Антони в 52-та минута, Бруно Фернандеш в 58-та минута и Воут Вегхорст в 84-та минута.

Друг от любимците в Лига Европа Рома не срещна компликации в първия мач против Реал Сосиедад.

В 13-та минута Стефан Ел Шаарауи откри, а Мараш Кумбула в 87-та минута оформи крайния резултат.

Ювентус също не сгреши в първия си мач от осминафиналите и победи с 1:0 Фрайбург.

Единственият гол падна в 53-та минута, когато Ди Мария се разписа.

Лидерът във Висшата лига Арсенал не съумя да победи португалския Спортинг Лисабон и приключи 2:2.

Уилям Салиба откри в 22-та минута за Арсенал, само че в 34-та минута Гонсало Инасио изравни.

Паулиньо в 55-та направи цялостен поврат за португалците, а след автогол на Хидемаса Морита се стигна до крайното 2:2.

В Лигата на конференциите най-интересният резултат пристигна от екзекутора на Лудогорец - Андерлехт, който направи 1:1 вкъщи с един от главните любимци в шампионата - Виляреал.

Тригерос откри в 28-та минута, само че Дрейер изравни в 57-та минута.

Другите любимци в шампионата Уест Хям, Ница и Фиорентина завоюваха срещите си.