Защо имат 56 платинени и 15 златни диска за 20-годишната

...
Защо имат 56 платинени и 15 златни диска за 20-годишната
Коментари Харесай

Кралиците на струните Bond с два концерта у нас

Защо имат 56 платинени и 15 златни диска за 20-годишната си история? Това ще ни покажат хубавиците от Bond в два концерта у нас – в София на 26 март и в Пловдив на 27-ми.

Таня Дейвис (първа цигулка), Еос Чатър (втора цигулка), Елспет Хенсън (виола) и Гай-И Уестерхоф (чело), които идват у нас по покана на ZAPP Entertainment, ще показват един спиращ дъха кросоувър театър, квалифициран особено за основната си годишнина, в който е събрано всичко най-хубаво от превъзходното им творчество. Първо ще пробват акустиката в зала 1 на НДК, а на идващият ден – тази в комплекс С.И.Л.А. Под тепетата.

Bond се събират през 2000 година и удрят като с влажен парцал всички меломани, като им демонстрират по какъв начин се прави кросоувър с четири струнни инстурмента. Така слагат началото нацяло течение, което през днешния ден се радва на една дузина звезди и милиони доходи.

Момичетата обаче остават в историята като най-успешния и добре продаван струнен квартет за всички времена. Музиката им е част от знакови кино като „ Джони Инглиш “ и „ XXX State Of The Union “. Свирили са на сцената на Наградите на MTV, “Америка търси гений “, „ Англия търси гений “ и закриващата гала на Олимпийските игри в Лондон, даже на пирамидите в Гиза и на Уол Стрийт в Ню Йорк.

Източник: Монитор
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР