Зашеметяващите сцени на празнуване на резервната скамейка на гостите бяха

...

Нотингам Форест 0-1 Ливърпул: Дарвин Нунез спасява червената на червените, като отбелязва победител в добавеното време, за да отвори четири точки разлика пред Манчестър Сити в битката за титлата във Висшата лига

Зашеметяващите подиуми на празнуване на аварийна пейка на гостите бяха съчетани и в гостуващия край, само че Форест се почувства обезверено засегнат. Около минута преди гола играта беше спряна поради травма на главата на Ибрахима Конате, когато Калъм Хъдсън-Одои оформи центриране.

Вместо да върне притежанието, Ливърпул продължи да играе и макар че голът не се разви незабавно, Форест бушуваха. Червен картон беше показан на член на треньорския щаб след последния съдийски сигнал, до момента в който те наобиколиха рефера Пол Тиърни, а от трибуните заваля хула.

Дарвин Нунез вкара надвит гол за добавеното време на вижте по какъв начин Ливърпул поддържа темпото в конкуренцията за титлата

Нападателят на Червените вкара спечелилия с глава в деветата минута на добавеното време и завоюва мача

Това беше обезсърчение за Forest, които смятаха, че са спечелили жизненоважна точка...