Започна първата среща на контактната група, водена от президента (2012-2017)

...
Започна първата среща на контактната група, водена от президента (2012-2017)
Коментари Харесай

Започна първата среща на контактната група, водена от Плевнелиев и Паси

Започна първата среща на контактната група, водена от президента (2012-2017) Росен Плевнелиев и Соломон Паси, с представители на ГЕРБ-СДС, в постройката на Народното събрание, съобщи Българска телеграфна агенция.

От страна на най-голямата парламентарно показана политическа мощ пристигнаха ръководителят на групата

Десислава Атанасова и заместник-председателите на ГЕРБ Томислав Дончев и Даниел Митов. 

Десислава Атанасова уточни, че срещите на контактната група са част от търсенето на метод

за разговор сред политическите сили в една прекомерно комплицирана обстановка на рецесии, пред която е изправена страната. Символно е, че тези срещи се организират в постройката на българския парламент, тъй като, в случай че се абстрахираме, че към този момент е факсимиле " Съединението прави силата ", е редно в този момент да покажем силата на съединението, да загърбим политическите си пристрастия и да търсим разговор, разяснява тя.

Атанасова благодари на Плевнелиев и Паси, че са се заели

с тази идея, тъй като сега по-важно от идеята България нищо друго не стои пред политиците.

По-късно през днешния ден ще е срещата на контактната група с " Български напредък ".

В понеделник следва среща с Движение за права и свободи, чака се реакцията на ПГ " Демократична България ". Писмен отвод има от " Продължаваме Промяната " и " Българска социалистическа партия за България ". Идеята за контактната група беше на водача на ГЕРБ Бойко Борисов.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР