Зам. - кметът на община Разлог Иван Гюров награди победителите

...

Футболни емоции в Разлог! Наградиха победителите в детско-юношески турнир

Зам. - кметът на община Разлог Иван Гюров награди спечелилите от Юношеския футболен шампионат, който се организира на стадион “Септември ”.
След два дни футболни страсти през миналия уикенд, тим “Румикото ”, в състав В. Калпачки, Н. Гюров, Ив. Караджов, Д. Копанаров, Хр. Попадийн, К. Кулин, Кр. Чилев, А. Георгиев и А. Панков, оглави крайното класиране сред обединенията, набор 2008- 2011 година. Победителите подвигнаха купата за първо място, откакто получиха златни медали и предметни награди, връчени от господин Гюров. Призовата тройка бе допълнена от футболистите на “Струните на Орфей ”и “Белица ”.
Индивидуални награди по време на шампионата заслужиха Виктор Калпачки за “Най- добър бранител ”, Тодор Григоров- “Най- добър вратар ”, а Краси Узунов - за “Голмайстор ”.
В събитието, проведено от Община Разлог и ФК “Пирин ” Разлог, присъединяване взеха над 100 деца от цялата община и прилежащи обитаеми места.