Борисов на форума на ГЕРБ: За участие във властта ви събирам и решаваме! Няма да ходя по манастири
За присъединяване във властта ви групирам и решаваме. Няма да вървя по манастири.
Това съобщи пред делегатите на националното заседание на ГЕРБ водачът на партията Бойко Борисов, който бе избран отново за идващ мандат.
Само в случай че разсъдъкът надделее и другите се трансформират, ходя на диалози за държавно управление, сподели Борисов.
Така Борисов засегна тематиката за вероятно присъединяване на партия ГЕРБ в съдружно ръководство след изборите.
В ГЕРБ няма олигарси, заявява той и добави, че ще водят консервативна дясна политика и ниски налози.
Тази връзка, която имам с всеки от вас, прави партията мощна, обърна се към делегатите на националния конгрес на ГЕРБ Бойко Борисов.
Никой не може да каже, че партията се ръководи еднолично, безапелационен бе ръководителят на ГЕРБ.
Благодаря на всички за резултатите. Благодаря на Слави Трифонов, на Зафиров, на всички, с които направихме държавно управление на малцинството. Благодаря на Движение за права и свободи за това, че гласоподаваха законите, които трябваше да ни заведат в Еврозоната и Шенген, сподели при започване на заключителното си слово Борисов.
Когато виждахме, че не можем да създадем това, което желаеме, връщахме ръководството на хората - да се произнесат.
" Всеки един по настрана ми е другар като член на моето семейство, 20 години взаимна преданост. Вие самите се чувствате водачи не по-малко от мен. Никой от вас не може да каже това, което се приказва обществено, че Борисов еднолично ръководи ГЕРБ. Твърдя, че няма решение, което да не се вземе най-малко от 20 души - в разнообразни формати ", бяха точните думи на Борисов.
Той показа, че преди Димитър Николов и Живко Тодоров са съумели да го разчувстват преди няколко дни.
" Когато Политическа партия махнат премиера си, махнат партийния си секретар Лена, когато махнат Божанков, тъй като е инакомислещ - това не е проблем. Но в случай че нещо стане с ГЕРБ, това е разпад - най-тежкият епитет. Какво по-нормално има - отишъл Живко с Радев на празника. Това е обикновено в политиката. Но те (визира Тодоров и Николов - б.р.), тъй като имат глави на раменете си, четат уеб страниците и пристигнаха и споделиха: " Искаме да ни ангажираш повече с партията ".
Борисов разясни, че двамата знакови кметове на ГЕРБ - Живко Тодоров и Димитър Николов, ще бъдат негов тандем, който, " когато някъде отиде дружно, това ще значи, че той ги е пратил и че намерено ще може да се приказва с тях по отношение на всевъзможни проблеми. "
Лидерът на ГЕРБ пожела да обърне особено внимание върху изявлението на Делян Добрев по-рано по време на конгреса - добива на шистов газ в България и по какъв начин това може да отключи същинска гражданска война в България.
" Това е голямо бъдеще, сподели Борисов. - Войната в Близкия изток трайно ще наруши веригата на доставки, трайно ще задържи висока цената на петрола и газа, а разрушенията на големи инсфраструктурни планове в Катар, Саудитска Арабия, самия Иран, ще донесат доста последици в Европа ", уточни той.
" Колегите в този момент разкрили, че има изкуствен интелект. Ама ние сме го основали в България. Те където са тръгнали, ние се връщаме оттова. Аз съм бил на камината в Белия дом повече, в сравнение с те са били на камината у тях. И те ще ни дават ум дали е добре Желязков да подпише с Тръмп ", разяснява Борисов и поздрави някогашния министър председател, че е имал темперамент да свърши значимите работи.
Това съобщи пред делегатите на националното заседание на ГЕРБ водачът на партията Бойко Борисов, който бе избран отново за идващ мандат.
Само в случай че разсъдъкът надделее и другите се трансформират, ходя на диалози за държавно управление, сподели Борисов.
Така Борисов засегна тематиката за вероятно присъединяване на партия ГЕРБ в съдружно ръководство след изборите.
В ГЕРБ няма олигарси, заявява той и добави, че ще водят консервативна дясна политика и ниски налози.
Тази връзка, която имам с всеки от вас, прави партията мощна, обърна се към делегатите на националния конгрес на ГЕРБ Бойко Борисов.
Никой не може да каже, че партията се ръководи еднолично, безапелационен бе ръководителят на ГЕРБ.
Благодаря на всички за резултатите. Благодаря на Слави Трифонов, на Зафиров, на всички, с които направихме държавно управление на малцинството. Благодаря на Движение за права и свободи за това, че гласоподаваха законите, които трябваше да ни заведат в Еврозоната и Шенген, сподели при започване на заключителното си слово Борисов.
Когато виждахме, че не можем да създадем това, което желаеме, връщахме ръководството на хората - да се произнесат.
" Всеки един по настрана ми е другар като член на моето семейство, 20 години взаимна преданост. Вие самите се чувствате водачи не по-малко от мен. Никой от вас не може да каже това, което се приказва обществено, че Борисов еднолично ръководи ГЕРБ. Твърдя, че няма решение, което да не се вземе най-малко от 20 души - в разнообразни формати ", бяха точните думи на Борисов.
Той показа, че преди Димитър Николов и Живко Тодоров са съумели да го разчувстват преди няколко дни.
" Когато Политическа партия махнат премиера си, махнат партийния си секретар Лена, когато махнат Божанков, тъй като е инакомислещ - това не е проблем. Но в случай че нещо стане с ГЕРБ, това е разпад - най-тежкият епитет. Какво по-нормално има - отишъл Живко с Радев на празника. Това е обикновено в политиката. Но те (визира Тодоров и Николов - б.р.), тъй като имат глави на раменете си, четат уеб страниците и пристигнаха и споделиха: " Искаме да ни ангажираш повече с партията ".
Борисов разясни, че двамата знакови кметове на ГЕРБ - Живко Тодоров и Димитър Николов, ще бъдат негов тандем, който, " когато някъде отиде дружно, това ще значи, че той ги е пратил и че намерено ще може да се приказва с тях по отношение на всевъзможни проблеми. "
Лидерът на ГЕРБ пожела да обърне особено внимание върху изявлението на Делян Добрев по-рано по време на конгреса - добива на шистов газ в България и по какъв начин това може да отключи същинска гражданска война в България.
" Това е голямо бъдеще, сподели Борисов. - Войната в Близкия изток трайно ще наруши веригата на доставки, трайно ще задържи висока цената на петрола и газа, а разрушенията на големи инсфраструктурни планове в Катар, Саудитска Арабия, самия Иран, ще донесат доста последици в Европа ", уточни той.
" Колегите в този момент разкрили, че има изкуствен интелект. Ама ние сме го основали в България. Те където са тръгнали, ние се връщаме оттова. Аз съм бил на камината в Белия дом повече, в сравнение с те са били на камината у тях. И те ще ни дават ум дали е добре Желязков да подпише с Тръмп ", разяснява Борисов и поздрави някогашния министър председател, че е имал темперамент да свърши значимите работи.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




