За последно се чухме на 29 февруари около 10:30 часа.

...
За последно се чухме на 29 февруари около 10:30 часа.
Коментари Харесай

Братът на мистериозно изчезналата Силвия: За последно се чухме на 29 февруари около 10:30 ч

" За последно се чухме на 29 февруари към 10:30 часа. Беше тръгнала към църквата, с цел да вземе една икона, която е осветила за дребния си наследник.

Трябваше тази или другата неделя да пътува за Германия, с цел да се прибере при фамилията си. Имаше тревожност в последно време, само че може би това е тъй като би трябвало да се прибере ", това описа Мартин Балабанов - братът на мистериозно изчезналата Силвия Балабанова във Варна. 

" Последно е засечена от камерите на рейс 148. Полицията работи и работи за следене на нейния път. Никога не е изчезвала. Тя е доста предан човек - на фамилията и децата си.

Призовавам всички хора, които са във Варна. Нека погледнат фотографията. Така е излязла от у дома и е тръгнала към църквата. Помогнете ни, с цел да я открием ", показа още той в утринния блок на Нова ТВ. 

Мартин изясни, че няма информация от камери досега. 

" Последната засечка от мобилния й телефон е към 6-7 вечерта и след това се изключва. Предполагаме батерията й е паднала. Маршрутът, където е засечен, е обходен към този момент няколко пъти ", изясни още братът на изчезналата Силвия. 
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР