За мен това е момче, което няма амбиции и не

...
За мен това е момче, което няма амбиции и не
Коментари Харесай

Мъри Стоилов е гений



За мен това е момче, което няма упоритости и не желае да се развива. Вместо да вземе компенсацията, избира да тича за здраве, макар че знае, че няма да получи късмет. На последната среща ми сподели, че чака да сменим треньора “, изясни Ивков....

Прочетете целия текст »
Източник: gol.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР