Ювентус победи с 3:0 и сложи край на серията си

...

Ювентус сложи край на мъките с 3:0 над Болоня

Ювентус победи с 3:0 и постави завършек на серията си от три следващи мача без триумф в Серия А. Преди тази среща бианконерите приключиха наедно с Фиорентина и Салернитана и паднаха от Монца.

Филип Костич вкара през първото полувреме. После Душан Влахович и Аркадиуш Милик прибавиха по още едно попадение.

Костич се разписа в 24-ата минута след асистенция на Влахович. След това Влахович и Милик се разписаха единствено в разстояние на три минути. Така Ювентус събра 13 точки и се изкачи на седмо място в класирането.

По-рано Аталанта надделя с 1:0 Фиорентина и се изравни по точки с водача Наполи. И двата отбора имат по 20 точки. Фиорентина игра с човек по-малко от 40-ата минута поради червен картон на Роландо Мандрагора. Аталанта вкара гола 59-ата минута посредством Адемола Лукман.

Източник: flashnews.bg