Безредици в Йордания с един загинал и 9 ранени след загубата от Алжир
Eдин човек е умрял от раните си, получени при пердах сред футболни почитатели в Аман след загубата на националния отбор на Йордания от Алжир с 1:2 на Световното състезание в Съединени американски щати, Канада и Мексико, съобщи ДПА.
Министърът на вътрешните работи на Йордания заяви, че деветима души са били настанени в болница, откакто са гледали мача в Сан Франциско на огромен екран в центъра на столицата. Един от ранените е умрял малко след случая. Останалите са получили лекуване и са в устойчиво положение, оповестиха от министерството.
Хиляди йорданци се бяха събрали на " Хашемит Плаца " в центъра на Аман в ранните часове на вторник, с цел да гледат мача на националния тим.
Министърът на вътрешните работи на Йордания заяви, че деветима души са били настанени в болница, откакто са гледали мача в Сан Франциско на огромен екран в центъра на столицата. Един от ранените е умрял малко след случая. Останалите са получили лекуване и са в устойчиво положение, оповестиха от министерството.
Хиляди йорданци се бяха събрали на " Хашемит Плаца " в центъра на Аман в ранните часове на вторник, с цел да гледат мача на националния тим.
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




