Димитров: Почвам да надграждам
Григор Димитров победи Марк Полмънс с 2:0 сета, 6:1, 7:6(3), в първия си мач на шампионата в Майорка.
След триумфа българинът на скри насладата си, като показа, че стартира да надгражда.
" Беше мъчно време, само че съм доста благополучен. В момента стартирам да надграждам, стартирам да подвигам упованията си.
Първият сет беше увещание, че към момента съм много добър. Това е добра стъпка за мен. Не желая да обмислям доста какво ще се случва в идващите кръгове.
Ще виждам да изиграя колкото се може повече мачове ", съобщи Григор.
" Колкото по-топло, толкоз по-добре за мен. Имам и опит. Благодаря на публиката, че следи в тази жега. Наслаждавам се да играя по това време на деня. Нямам толкоз искания, просто се любувам ден за ден, имам още работа за извършване ", добави българинът.
След триумфа българинът на скри насладата си, като показа, че стартира да надгражда.
" Беше мъчно време, само че съм доста благополучен. В момента стартирам да надграждам, стартирам да подвигам упованията си.
Първият сет беше увещание, че към момента съм много добър. Това е добра стъпка за мен. Не желая да обмислям доста какво ще се случва в идващите кръгове.
Ще виждам да изиграя колкото се може повече мачове ", съобщи Григор.
" Колкото по-топло, толкоз по-добре за мен. Имам и опит. Благодаря на публиката, че следи в тази жега. Наслаждавам се да играя по това време на деня. Нямам толкоз искания, просто се любувам ден за ден, имам още работа за извършване ", добави българинът.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




