Юношите Старша възраст на Черно море завършиха контролите от лятната

...

Юношите на на Черно море завършиха контролите с разгом

Юношите Старша възраст на Черно море приключиха контролите от лятната подготовка с разгромна победа. Възпитаниците на Мартин Христов разпиляха представителния отбор на Светкавица (Търговище) с 6:1 на стадиона в Суворово.

" Моряците " владееха самодейността през целия дуел, като още преди почивката осъществиха три гола. Марин Петков се разписа на два пъти, а Тони Иванов вкара за 3:0. Малко преди края на първата част третодивизионният отбор върна един гол.

В 60-ата минута Денислав Славов направи резултата 4:1, а Жечко Йорданов оформи крайното 6:1 с два гола след 80-ата минута.

През подготовката варненци изиграха още три контроли. Първите два спаригна бяха против отбора на Черноморец (Балчик), като и в двете срещи " зелено-белите " записаха триумфи - надлежно с 5:2 и 4:1.

След това " моряците " направиха 3:3 с Несебър в Обзор.

Черно море стартира шампионата в Елитната група до 19 години с домакинство на Спартак (Плевен). Срещата е по-следващия уикенд, като към момента няма точна дата и час.
 Влатко Дробаров: За мен е наслаждение, че работата ми се вижда