Юношите на Левски до 14 години завършиха 2:2 с Ботев

...

Юношите на Левски и Ботев Пловдив със зрелищно реми за Купата на БФС

Юношите на Левски до 14 години приключиха 2:2 с Ботев Пловдив в първата среща от 1/4 финалите в шампионата за Купата на БФС. Двубоят се игра на състезателен комплекс „ Коматево “. „ Сините “ излязоха напред в резултата в 27-та минута на дуела с гол на Марто Бойчев, само че домакините изравниха до края на първото полувреме. В 56-та минута още веднъж Марто Бойчев даде задатък на Левски с попадение със задна ножица, само че футболистите на Ботев още веднъж стигнаха до равенството.

Реваншът на стадион „ Георги Аспарухов “ е плануван за 5 април, понеделник от 15:30 часа.

Левски U14: Атанас Кехайов, Кристиан Йорданов, Стоян Добрев, Данаил Ластарджиев, Александър Кръстев, Михаил Петров (к), Радостин Стоилов, Никола Гигов (62 – Мартин Здравков), Стивън Стоянчов (49 – Любомир Каракашев), Марто Бойчев, Давид Димитров.