Юношите на Левски“ до 14 години разгромиха с 10:0 като

...

Левски е есенен първенец в Столичното първенство

Юношите на „ Левски “ до 14 години разгромиха с 10:0 като посетител „ Сердика “ в мач от 13-ия кръг на Столичното състезание.

Така „ сините “ са есенен отличник, завършвайки полусезона с 10 победи и 1 тъждество. Воденият от треньора Милен Гаджев тим е преди всичко в класирането с актив от 31 точки, със 7 повече от втория „ Славия “, който е с мач по-малко.

По три гола за триумфа вкарах Денис Милетиев – в 16-та, 38-та и 65-та минути и Мартин Гайдев – в 48-та, 62-та и 67-та минути. Две попадения добави Георги Стефанов – в 49-та и 51-та минути, а по един път се разписаха Калоян Митев в 18-та и Денислав Василев в 52-та минути.

„ Левски “ U14: 1. Денислав Димитров, 2. Любен Бакърджиев (46 – 14. Георги Георгиев), 3. Реджеп Джугдан, 4. Андрей Попов, 5. Васил Гочев (39 – 13. Никола Младенов), 6. Денислав Василев, 7. Мартин Стоянов (46 – 18. Георги Стефанов), 8. Калоян Митев (46 – 15. Даниел Траянов), 9. Денис Милетиев, 10. Георги Камбитов (39 – 16. Томислав Петров), 11. Денис Стоилков (39 – 17. Мартин Гайдев).
Източник: novinata.bg