Юношите на Черно море отстъпиха при гостуването си на Славия

...

Славистите се оказаха прекалено силни за Черно море

Юношите на Черно море отстъпиха при гостуването си на Славия с 0:2 в мач от 12-ия кръг на eлитна група по футбол до 17 години, игран на стадиона в кв. “Овча купел ” в София.

Домакините поведоха в резултата в 10-ата минута, а в 55-ата вкараха втория гол в мача. В 57-ата за втори жълт картон бе изпъден Дамян Георгиев. Варненци имаха своите благоприятни условия, само че пропуски пред вратата на Славия направиха Велислав Василев, Иван Иванов и Даниел Стоянов. При обстановката на Стоянов защитник мазета топката от голлинията.

В идващия кръг Черно море гостува на Дунав Русе. Мачът е на 5 ноември, неделя от 14 часа.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Златин Станков, Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Павел Георгиев (65-Радослав Златев), Александър Александров (65-Симеон Бончев, Драгомир Радев, Тугай Неджет (65-Александър Бончев), Велислав Василев, Иван Иванов.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg